Alem Sohbet Odaları olarak 2007 yılından beri aktif bir şekilde, kendinden ödün vermeden, sizler için hizmet vermekte olup keyifli bir şekilde sohbet ederek harika saatler geçirebileceğiniz en nezih platformu oluşturmuş bulunmaktayız. Bu platformda her yaşa ve her kesime sizlerde hitap edebilirsiniz. Sadece yapmanız gereken tek şey sohbet odaları içerisine girmek olacaktır. Sonrasında sizlerde tamamen ücretsiz bir şekilde muhabbet ederken belki de uzun zamandır aradığınız yepyeni aşklara yelken açacaksınız.

 
Yaklaşık 12 yıldır Türkiye'de sohbet denince akla Alem Sohbet Odaları gelmektedir. Çünkü sunucu içerisinde hemen herkes yıllardır birbirini tanıyormuşcasına içten ve cana yakın bir şekilde muhabbet etmekte. Buda bizlerin gerçekten abi kardeş çerçevesinde kullanıcılarımıza yakınlaşmamızdan kaynaklanmaktadır.
 
İnternette ve sanal ortamda yerimizi almak adına en keyifli odaları açtık ve hizmete geçtik. Umarız bu alemde çalışmalarımıza katkıda bulunmak için yanımızda olursunuz. Chat ve muhabbet ortamlarında sizleri platformumuzda görmekten gurur duyacağız. Çünkü her zaman en iyisi ve en güzeli ile sizlere hizmet ediyor olmak bizlere onur veriyor.
 
Bu platformda yine bir ilke imza attık ve sizlerle her istediğiniz yerde beraber olmak için sitemizi mobil sohbet olarak da aktif ettik. Google arama motorundaki tüm kelimelerde iddialı konuma gelmemiz için desteklerinizi bekliyoruz. Bu yolda biz yürürken sizler de yanımızda olun ve bizi destekleyin. Çünkü her ne kadar biz birşeyler için adım atmış olsak da sizlerin desteği ve etkisi olmadan hiç birşey yapamayız.
 
Tabiki her şey site açmakla bitmiyor. Siteyi açıyorsun belli bir miktar ücret karşılığında ama içerisinde kullanıcı olmadıktan sonra açmak hiç bir şeye fayda etmiyor. İçerisinde kullanıcı olmadıktan sonra ya da seviyesiz ve bilinçsiz kullanıcılar olduktan sonra sohbet chat platformu hiç bir işe yaramaz. Muhabbet etmek denildiği zaman aklınıza gelecek ilk adres olan sitemizin bir çok konumu mevcuttur. Sunucumuzun içerisine girdiğiniz an itibariyle bu etkinliklerden yararlanmanızı tavsiye ediyoruz. İnsanlar sanal ortamlarda bazı alanlarda aktif olmak isterler. Bunların büyük bir kısımınıda sanal ve yazılı sohbet tipi siteler oluşturur.
 
Bizim sitemiz de açıldığı bu ilk günde sizlerle olmanın dayanılmaz sevincini yaşamaktadır. Sitemizde oyun, sohbet, radyo gibi kanallarda aktivite yaşayabilir ve bilgilerinizi artırabilirsiniz. Amacı sadece chat yapmak olan kişilerden oluşan bu ortamda sizlerle olmaktan çok mutlu olduğumuzu da bilin istiyoruz. Aklın erişebildiği son noktalardaki tasarımımız ve seveceğinize inandığımız bir çok özelliğimizle sizlerleyiz. Bu sayede sizi her zaman el üstünde tutmaya da azimli olduğumuzu göreceksiniz.
 
Alem sohbet odaları olarak bilinen sitemizde görebileceğiniz gibi her şey, sizin istediğiniz gibi dizayn edilmiştir.Her konunun kendine has bir yöntemi vardır. Sohbet ortamlarımız bu yönde ilerleme kaydedecek ve yapılandırılacaktır. Sizin daha güzel bir ortamda olmanız adına tasarımımız sizin için en üst düzey teknikler kullanılarak yapılmıştır.