Keleşoğlu Holding ‘in yüklenmiş olduğu Yakuplu ‘da hayata geçecek olan Deniz İstanbul projesi Marina Evleri ve 5 farklı villa tipi ile deniz olmadan yapamam diyenlerin beğenisine sunulmaya başlandı.

Çeşitli tip villa modelleri bulunan projenin içerisinde İkiz ve Müstakil tip villalar 453  - 585 net metrekarelik villalar , 4+1 ve 5+1 oda tiplerinden oluşuyor ve satış fiyatları 1 milyon $ ‘dan başlayan fiyatları bulunuyor.

Sosyal ve ortak kullanım alanlarının dışında her villaya ait bagımsız kullanım alanları da bulunuyor. Toplamda 87 adet özel tahsis bahçe alanları bulunuyor.

Keleşoğlu Holding bu ayrıcalıktan yararlanmak isteyenlere kendi bünyesinde ve bankadan 120 ay vade seçenekli ödeme planı imkanı sunuyor.

 

Deniz İstanbul projesine ait özel bilgi : Projenin yapıldığı bölge eski adıyla reşitpaşa çiftliği olarak Atatürk zamanında şuan ki toprak sahiplerine tahsisi yapılmış bir bölgedir.

Bölgeyi değerli ve önemli klan şey ise Atatürk zamanında bu bölge hava sirkülasyonunun yoğun , temiz ,  nem olmamasından dolayı bu bölgeyi özellikle astım ve bronşit gibi hastalıkları olan kişilerin tedavisi için kullanılan sağlık ünitesi yapılmıştı.

Bu üniteden faydalanamayan kişiler ise bu bölgede yerleşik hayata geçmişlerdir.