Sektörün seçkin markalarıyla çalışan Duman Petshop; kedi mamaları ve köpek mamaları ile petshop ürünleri satışıyla Ispartakulelilere hizmet veriyor.

Can dostlarınız için en uygun, kaliteli mamaları ve pet ürünlerini ister bilgisayarınızdan ister akıllı telefonunuz veya tabletinizden kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün, istediğiniz saatte kapınızda!

www.dumanpetshop.com üzerinden yapacağınız alışverişinizle kargo sorunu yaşamadan kedi veya köpeklerinize alacağınız mama ve benzeri ürünler, en uygun fiyatlarla, aynı gün içerisinde kapınıza getiriliyor. Duman Petshop, Bahçeşehir, Ispartakule, Altınşehir, Şahintepe, Esenkent, Boğazköy, Avcılar gibi birçok bölgeye aynı gün istenilen saatte siparişlerinizi teslim imkânı sunuyor.

Online ya da kapıda ödeme Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en hızlı şekilde hizmet veren Duman Petshop’da yaptığınız alışverişin bedelini ister internet üzerinden kredi kartınızla veya banka EFT/havalesiyle, isterseniz de kapıda Duman Petshop görevlisine nakit veya kredi kartınızla ödeyebiliyorsunuz.

Kampanyalarla avantajlı çıkın Duman Petshop'nın üyelerine özel düzenlenecek olan indirim kampanyalarıyla www.dumanpetshop.com’un ayrıcalıklarından faydalanabilir, can dostlarınız için alacağınız ürünlere indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Duman Petshop, üyelerine ilk alışverişlerinde tüm ürünlerde geçerli '%10 Hoşgeldin İndirimi' için geçerli hediye kupon kodu '151515DUMAN' ile hemen indirimli alışverişe başlayabilirsiniz.

Barınaklara bağış imkanı Evinizdeki can dostlarınıza mama alırken, www.dumanpetshop.com ve “0543 493 77 01 ve 0212 806 74 34” numaralı Alo Müşteri Hattı üzerinden barınaklara ve sokak hayvanlarına da bağış yapabilirsiniz.