Ispartakule Olimpos Evleri, 11/01/2015 ve 18/01/2015 tarihi itibari ile yoğun bir seçim maratonuna girecek. Seçmenler kat sakinlerinden oluşmaktadır.

Yönetim Kurulu Başkanı ve Site Müdürü 2015 yılı içerisin de, olimpos sitesin de, yapmış olduğu çalışmalar ve yeni yılda yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgilendirmeyi, 03/01/2015 tarihin de, düzenlemiş olduğu konferans ile yönetim kurulu üyelerine ve seçmenlerin bir kısmına duyurdu.

Bölgede, ilk yapılardan biri olan ıspartakule olimpos sitesi, 2015 yılın da, site içerisinde peyzaj bakımı, asansör bakımı ve boya badana gibi işlerin eksiksiz ve kusursuz olarak tamamlanacağını site sakinlerine duyurdu.

OLİMPOS SİTESİ YEŞİL ETİKET SAHİBİ OLDU.

18.11.2008 Tarihli, 27058 sayılı Asansör Bakım ve İşletme Yönetmeliği gereğince asansörün hizmete alınmasını müteakip iki yıl sonra, devamında yılda en az bir kere olmak üzere yapılması gereken kontrollerdir. Asansör Bakım ve İşletme Yönetmeliği’nin amacı, insanların ve/veya yüklerin taşınmasında kullanılan asansörlerin hizmete alındıktan sonra çevrenin, insanların ve canlıların sağlık ve güvenliğini tehdit etmeyecek şekilde kullanımlarını sağlamak üzere; işletilmesi, bakımı ve yıllık kontrolleri için uyulması gereken kuralları belirlemektir.

OLİMPOS SİTESİ DAİRE İÇLERİNE JENARATÖR HİZMETİ VERMEYE HAZIRLANIYOR.

Ispartakule bölgesin de, sürekli kesilen elektiriğe karşı olimpos site yönetimi gerekli tüm önlemleri 2015 yılı içerisinde almaya çalışacak.

Site yönetimi ve diğer altyapı kuruluşları tarafından yapılan çalışmalarda bölgede ki, elektirik kesintilerine karşı, "Söz konusu kesintiler, daha kaliteli, kesintisiz ve sürekli enerji temininin sağlanması amacıyla daire içi jenaratör  hizmeti sağlanma hazırlanıyoruz." demesi dikkat çekti.

OLİMPOS SİTESİ TATİL KÖYÜ HAVASINI TAŞIYOR.

Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak bir yaşam vaat eden Olimpos Evleri, gün içerisinde
yaşadığınız tüm stresi atmanızı kolaylaştıracak sosyal tesis imkanı ile, evinizde kendinizi tatilde gibi
hissetmenizi sağlıyor.

EPP İLE ORTAK ÇÖZÜM SÜRECİNDELER.

OLİMPOS SİTESİ Yönetimi, EPP ile el ele verip 2015 yılı içerisinde ortak bir çözüm sürecine gireceklerini bildirdiler.

BÖLGEDE Kİ, EKSİKLİKLERİN GİDERİLMESİ

Site yönetimi ve oturumcuları bölgede ki, eksik olan kamu kuruluşları, okul ve sağlık kuruluşlarının yeterli olmadığına dikkat çektiler.

Olimpos oturumcuları ve site yönetimi olarak,  AVCILAR BELEDİYE BAŞKANI SAYIN HANDAN TOPRAK'a göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerini gazetemiz aracılığı ile ilettiler.

ISPARTAKULE GAZETESİ, Site Başkanı Sayın Metin Dursun SÜMERAKA ve Site Yönetim Müdürü Sayın Şehmuz DEMİR'e başarılarının devamını dileriz.