Toki KAYAŞEHİR 24.Bölge kura başvurusu 20.09.2018 tarihinde tamamlandı. Kuraya beklentinin çok üzerinde başvuru gerçekleşti.

Toplamda 1800 civarında konut bulunan projeye 39 bin 179 kişi başvuruda bulundu. Toki Başkanı Ergün TURAN kuraya beklentinin çok üzerinde bir talep gelmesi sevindirici şeklinde yorumladı.

Konutların başvuru süreci artık tamamlandı 4 Ekim 2017 tarihinde Toki binasında noter huzurunda yapılacak olan kura da hak sahipleri belirlenmiş olacak.

1+1 - 2+1 - 3+1 daire seçeneklerinden oluşan daire tipleri % 25 ve %40 peşinatlarla daire verilmesi aslında projenin alt gelir seviyesinden ziyade orta gelir seviyesine hitap eden bir proje olarak lanse edilmektedir.

Proje içerisinde kullanılan ana demirbaş bakımından yüksek standartları hedefleyen TOKİ , ARALIK ayı içerisinde dairelerin hak sahiplerine teslim edilesi planlanıyor.

Alınan bilgi KAYAŞEHİR bölgesi TOKİ'nin gözde Kentsel dönüşüm alanı olarak devam edecegini ve Kura veya Açık satışların devam edecegini ifade edilmektedir.